تماس با صاحب آگهی در سایت و اپلیکیشن

برای تماس با صاحب آگهی شما میتوانید پس از ورود به حسای کاربری خود از صفحه آگهی مربوطه طبق عکس زیر عمل کنید :

در این صفحه با کلیک بر روی چت واتس اپ مستقیم به نرم افزار واتس اپ هدایت شده و میتوانید با صاحب آگهی از طریق واتس اپ تماس برقرار کنید

و همچنین با کلیک بر روی ارسال پیام ( دکمه آبی رنگ ) میتوانید از طریق امکانات چت آنلاین سایت با صاحب آگهی تماس برقرار کنید

 

تماس با صاحب آگهی

 

بعد از کلیک روی ارسال پیام صفحه ای برای شما باز میشود که شما در این صفحه پیغام خود را نوشته و با کلیک روی تایید پیغام شما برای صاحب آگهی از طریق چت آنلاین ارسال می شود :

 

تماس با صاحب آگهی

 

همچنین شما میتوانید برای دیدن پیغام های ارسال شده برای شما و دیدن پیغام های قبلی خود از طریق صفحه پروفایل و کلیک روی پیام ها اقدام کنید :

 

تماس با صاحب آگهی

 

در اپلیکیشن موبایل هم شما میتوانید پس از ورود به حساب کاربری خود و با رجوع به صفحه آگهی از طریق چت آنلاین ، واتس اپ و تماس مستقیم از تلفن همراه خود برای تماس با آگهی دهنده اقدام کنید .

با فشار دادن دکمه چت با فروشنده صفحه ای برای شما باز شده و میتوانید پیغام خود را بنویسید و س از زدن دکمه ارسال پیام شما برای آگهی دهنده ارسال می شود .

 

تماس با صاحب آگهی

 

تماس با صاحب آگهی

 

با زدن دکمه اکنون تماس بگیرید شماره تماس آگهی دهنده برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید به صورت مستقیم تماس برقرار کنید .

 

تماس با صاحب آگهی

 

با زدن آیکون واتس اپ در صفحه آگهی نیز به صورت خودکار به نرم افزار واتس اپ هدایت می شوید و میتوانید از طریق واتس پ با آگهی دهنده تماس برقرار کنید .

 

تماس با صاحب آگهی

 

برای دیدن پیام های ارسال شده برای شما میتوانید از طریق منو اپلیکیشن روی گزینه پیام ها کلیک کرده و پیامهای ارسال و دریافت شده را مشاهده کنید و پیام جدید بگذارید .

 

 

 

تماس با صاحب آگهی

 

تماس با صاحب آگهی

 

 

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه

آخرین آگهی‌ها

بالا
درج آگهی در ترکیه

ما سخت در حال کار بر روی اپلیکیشن IOS هستیم و چند روز آینده پس از تایید اپ استور، آن را عرضه میکنیم.
در این مدت میتوانید به راحتی از سایت ما استفاده کنید