برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

درباره ما

درباره ما

درج آگهی در ترکیه

چرا محلمیز

درباره ما

فارسی زبانان زیادی امروزه در ترکیه زندگی و فعالیت میکنند، که علیرغم تلاش برای هم آمیزی در جامعه ترکیه، همچنان با مشکلات زیادی در ارائه و دریافت خدمات با شهروندان ترک دارند. از این رو ناگزیر سعی در رفع نیازها از طریق هموطنان فارسی زبان مینمایند.

پراکندگی جامعه خارجیان و فارسی زبان یکی از بزرگترین موانع ایجاد ارتباط و تشکیل یک جامعه کوچک فارسی زبان است. یکی از راهکارهای کم هزینه و نسبتا فراگیر، ایجاد شبکه های ارتباطی آنلاین است که بتواند همه فارسی زبانان را در لحظه بهم متصل کرده و امکان تبادل خدمات و محصولات را برای آن دسته از فعالین اقتصادی و تجاری فراهم نماید و نیز کمک شایانی در رفع نیاز هموطنان جویای خدمات داشته باشد.

از این رو مجموعه رونی رکلام متشکل از تیمی با سابقه چندین ساله در زمینه راه اندازی و توسعه استارت آپ و فروشگاههای آنلاین و نیز زندگی در کشورهای مختلف بعنوان مهاجر، پس از چند سال حضور در ترکیه و آزمون و خطای سرویسهای مختلف، اکنون اقدام به راه اندازی استارت آپ جامعی تحت عنوان محلمیز Mahallemiz نموده است تا در گام اول امکان معرفی خدمات، محصولات و خرید و فروش را به همه فارسی زبانان مقیم ترکیه بدهد.
درج آگهی در ترکیه

محلمیز ، صرفا یک سایت درج آگهی در ترکیه نبوده و بعنوان یک استارت آپ بیشتر سعی در ایجاد یک سیستم خدمات دهی متنوع برای خارجی زبانان مقیم در ترکیه دارد تا از با ارائه سرویهای مختلف از همه روشهای ارتباطی برای پیوند افراد با هم استفاده نماید.

تمرکز محلمیز در فاز نخست هموطنان فارسی زبان است و سپس با افزودن دامنه فعالیت به زبانهای عربی و انگلیسی شبکه اعضا را به عموم خارجی زبانان مقیم ترکیه گسترش داده و ضمن تبادل خدمات و محصولات امکان تبادل فرهنگی و شناخت مشکلات و راه حل آنها را توسط سایر خارجیان مقیم در ترکیه برای همه اعضا فراهم کند.

در نهایت با افزودن زبان ترکی، امکان تعامل کامل بین شهروندان ترک و خارجیان مقیم فراهم میشود تا علاوه بر کمک به روند هم آمیزی فرهنگی برای خارجیان، دسترسی به بازار بزرگ ترکیه را نیز فراهم کند.

درج آگهی در ترکیه

درباره ما

0
تعداد کاربران
0
مشاغل ویژه
0
لوکیشن ها
0
تعداد آگهی

تیم محلمیز

نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه
نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه
نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه
نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه
نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه

برندهای حامی

بالا