دسته‌بندی مناسب آگهی

انتخاب دسته‌بندی مناسب آگهی :

برای سهولت دسترسی به آگهی‌های مورد نظر کاربران، آگهی‌های محلمیز در 8 دسته کلی به همراه زیردسته‌هایی تقسیم می‌شوند. در ادامه به تک‌تک این دسته‌بندی‌ها می‌پردازیم.

املاک :

این دسته به منظور خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت و پیش‌فروش انواع املاک مورد استفاده قرار می‌گیرد و از پرآگهی‌ترین و پربازدیدترین دسته‌‌بندی‌های محلمیز است. به دلیل حجم بالای آگهی‌ها در این دسته پیشنهاد می‌کنیم در هنگام ثبت آگهی در نوشتن توضیحات آگهی خود دقت نمایید و اطلاعات ملک مورد نظر خود را به طور کامل درج نمایید تا در هنگام بررسی آگهی با مشکل تشابه محتوا با ملک و آگهی دیگری روبرو نشوید. همچنین طبق تجربه‌ی محلمیز کامل بودن اطلاعات آگهی در بخش املاک، باعث افزایش بازخورد و تماس از سمت کاربران خواهد شد. در صورتی که فیلدهای بیشتری را پر کنید، اطلاعات آگهی شما کامل‌تر خواهد بود و بازدهی آگهیتان بالاتر خواهد رفت.

خدمات و مشاغل :

اگر در مشاغل خدماتی مشغول به کار هستید، می‌توانید خدمت خود را در این دسته‌بندی آگهی کنید. کاربرانی که به دنبال ارائه‌دهندگان سرویس مخنتلف مانند تعمیرکاران، باربری و حمل و نقل، پذیرایی، نظافت، باغبانی و … هستند با جستجوی آن در محلمیز به آگهی شما خواهند رسید. انتخاب دقیق محله می‌تواند شما را به نزدیک‌ترین مشتریان خدمت موردنظر برساند.

بازارچه :

این دسته مخصوص خرید و فروش کلیه لوازم شخصی و شرکتی و … می باشد . اگر ابزار یا لوازمی در منزل یا مغازه و شرکت  خود دارید که بنابر دلایل مختلفی قصد فروش و یا تعویض آن‌ها را دارید این دسته‌بندی می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند.

وسایل نقلیه :

این دسته به منظور خرید و فروش انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین (اعم از خودروی سواری، باری، موتورسیکلت؛ قایق و …) و لوازم جانبی و قطعات یدکی آن‌ها ایجاد شده است. اطلاعات موردنیاز برای ثبت آگهی در این دسته شامل مدل وسیله نقلیه، میزان کارکرد، سال ساخت و … است که پر کردن دقیق این اطلاعات می‌تواند به کاربران برای انتخاب بهتر کمک کند.

تفریح و سرگرمی :

تمامی عناوینی که به نوعی وسیله سرگرمی محسوب می‌شوند و یا در مواقع فراغت از آن‌ها استفاده می‌کنیم از جمله بلیط برنامه‌های تور تفریحی ، رویداد ، کشتی تفریحی  ، کنسرت و غیره در این دسته‌بندی جای می‌گیرند.

استخدام :

این دسته‌بندی تنها برای جذب و استخدام نیرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌هایی که به دنبال جذب نیرو در زمینه های  آموزشی ، اداری و مدیریت ، بازاریابی و فروش ، حمل و نقل ، خدمات فروشگاه و رستوران ، رایانه و فناوری اطلاعات و … هستند آگهی‌های استخدامی خود را در این دسته‌بندی ثبت می‌کنند.

آموزشی :

این دسته بندی برای کلیه موارد آموزشی از جمله آموزشگاه ها ، تدریس خصوصی و عمومی ، مراکز رسمی ، آموزش های مهارتی و … استفاده می شود.

دنیای حیوانات :

در این دسته بندی میتوانید حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه و غیره خود را که قصد فروش و خرید آنها را دارید ثبت کنید .

نوشته‌های تازه

آخرین آگهی‌ها

بالا