چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که در محلمیز ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.
حذف آگهی قبل از انتشار در محلمیز

پس از ثبت آگهی در محلمیز آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 24 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در محلمیز منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و در محلمیز منتشر نمی‌شود. در مقاله «پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟» می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.

حذف آگهی پس از انتشار در محلمیز آگهی شما پس از منتشر شدن به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی محلمیز باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.

حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی محلمیز حذف می‌گردد.

حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که توضیح داده شد، حذف گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «تماس با ما» با ما مطرح نمایید.

نوشته‌های تازه

آخرین آگهی‌ها

بالا