چگونه روی محلمیز آگهی بگذارم؟

برای ثبت آگهی در محلمیز ، کافی است دکمه “ ارسال رایگان آگهی” باکس سبز در قسمت بالا و چپ صفحه وبسایت محلمیز را انتخاب کنید تا وارد مراحل ثبت آگهی در دیوار ترکیه شوید. مراحل ثبت آگهی در ادامه به صورت قدم به قدم توضیح داده شده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت آگهی ، « شرایط ثبت آگهی در محلمیز » را مطالعه نمایید.

چگونه روی محلمیز آگهی بگذارم؟

قدم اول : درج عنوان آگهی و انتخاب دسته‌بندی مناسب

در اولین قدم و پس از ورود به صفحه ثبت آگهی، شما باید دسته‌بندی مناسب کالای موردنظر خود را انتخاب کنید. کالاهای آگهی‌شده بر روی محلمیز به هشت دسته‌بندی اصلی تقسیم می‌شوند . با انتخاب هر کدام از این دسته‌بندی‌ها، زیردسته‌های آن‌ها به شما نمایش داده می‌شوند. انتخاب دقیق دسته‌بندی و زیردسته‌ها، مرتبط‌ترین خریداران را در کمترین زمان ممکن به شما می‌رساند.

قدم دوم: درج توضیحات آگهی و قیمت

حال باید برای آگهی خود عنوان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که درج عنوان مناسب برای آگهی، در کنار انتخاب دسته‌بندی مناسب می‌تواند به پیداشدن راحت و سریع آگهی‌های شما کمک نماید. هم‌چنین دقت در تایپ عنوان و نداشتن اشتباه تایپی و املایی نیز بسیار مهم است. سعی کنید عنوان آگهی شما کوتاه، گویا و شامل توضیحات لازم باشد.شما میتوانید در توضیحات آگهی به اطلاعات مهم در مورد آگهی خود اشاره کنید. هر موضوعی در مورد کالا یا خدمت شما که نیاز به توضیح دارد، باید در توضیحات آگهی درج شود و فیلدهای مربوطه انتخاب شود .

قدم سوم : آپلود تصویر برای آگهی

در این مرحله می‌توانید برای آگهی خود عکس انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که آمار نشان داده است که آگهی‌های دارای تصویر حدودا سه برابر آگهی‌های بدون تصویر بازدید دارند. شما برای هر آگهی می‌توانید تا ده عکس آپلود کنید. حجم عکس‌ها حداکثر می‌تواند 2 مگابایت باشد، و سایز آن‌ها نباید از 512 در 512 پیکسل کمتر باشد. عکس‌های انتخاب‌شده باید باکیفیت، واقعی و مطابق با قوانین درج عکس باشند.با انتخاب گزینه “برای بارگذاری عکس کلیک کنید یا فایل عکس را در اینجا رها کنید”، شما می‌توانید عکس جدیدی گرفته و برای آگهی خود آپلود کنید، یا این که از تصاویر موجود در گالری خود برای این کار استفاده نمایید.

قدم چهارم : ثبت اطلاعات تماس و محدوده آگهی

حال باید اطلاعات تماس خود را برای درج در آگهی ثبت کنید. کاربران « محلمیز » از طریق این اطلاعات با شما در ارتباط خواهند بود. درج شماره همراه برای ثبت آگهی در محلمیز اجباری است و پس از این شما میتوانید با فشار دادن دکمه تایید آگهی خود را ثبت کنید

قدم آخر: در انتظار تایید

حال آگهی شما در صف انتشار قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید وضعیت آگهی خود را از صفحه مدیریت آگهی مشاهده نمایید. در صورتی که ثبت آگهی شما رایگان نباشد، وضعیت آگهی «در انتظار پرداخت» خواهد بود. در صورتی هم که آگهی شما رد و یا تایید و منتشر شود، شما می‌توانید وضعیت آگهی را از صفحه مدیریت آگهی مشاهده کنید.

 

برای درج آگهی در اپلیکیشن موبایل محلمیز بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود آیکن + در پایین وسط صفحه را فشار دهید

در صفحه باز شده عنوان آگهی را وارد کنید و دسته بندی مورد نظر را انتخاب نمایید و آیکن فلش را فشار دهید

 

در صفحه بعدی تصاویر مربوط به آگهی را آپلود کرده و محتوا و قیمت آگهی را در فیلد های مورد نظر وارد کنید و در آخر دکمه تایید را فشار دهید

آگهی شما پس از تایید ادمین در سایت قرار خواهد گرفت .

نوشته‌های تازه

آخرین آگهی‌ها

بالا