سوالات متداول

 در این بخش به سوالات متداولی که در مورد بخش های سایت و نحوه عملکرد آنها ممکن است برای شما بوجود بیاید پاسخ داده شده است. لذا توصیه می کنیم ابتدا بصورت کامل این صفحه را مطالعه کنید. در نهایت چنانچه پاسخ موردنظر خود را پیدا نکردید می توانید از طریق فرم زیر با ما سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

شما میتوانید با رفتن به صفحه ورود و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید .
شما میتوانید با وارد شدن به صفحه پروفایل تمامی اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده و با کلیک بر روی ویرایش پروفایل اطلاعات پروفایل خود را بروز نمایید . همچنین میتوانید کلیه آگهی های درج شده و پیام ها و سفارشات خود را نیز در همین صفحه مشاهده فرمایید .

پس از ورود به حساب کاربری خود می‌توانید به سه روش آگهی ثبت کنید:

وب‌سایت:
تنها کافی‌ست روی «+ ارسال آگهی رایگان » بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید.

برنامه‌ٔ اندرویدی محلمیز :
تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید.

برنامه‌ٔ iOS محلمیز:
علامت «+ آگهی جدید» را در صفحه لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت بخش «ثبت آگهی» را انتخاب نمایید.

شما میتوانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت اقدام به خرید اشتراک ویژه نمایید و آگهی های خود را بصورت ویژه درج کنید .

شما می توانید تبلیغات خود را طبق دسته بندی موضوعی موردنیاز خود بصورت هدفمند و در سایت های مرتبط با موضوع فعالیت نمایش دهید. در محلمیز آسوده خاطر خواهید بود کلیک های تکراری و تقلب برای آگهی شما محاسبه نمی شود و شما به مشتریان واقعی دست می یابید. گزارش آماری شفاف و دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده ، بودجه روزانه ، مشخصات بنر های کلیک شده ، سایت های مرجع و … به تفکیک هر آگهی به شما ارائه می شود.

شما میتوانید با رفتن به صفحه اشتراک ویژه و انتخاب پلن مورد نظر از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اقدام به خرید اشتراک ویژه نمایید .

بله شما میتوانید با دانلود کردن اپلیکیشن محلمیز تمامی امکانات سایت را در تلفن همراه خود داشته باشید و اقدام به درج آگهی نمایید .

شما میتوانید در صفحه مربوط به هر آگهی از طریق واتس اپ و یا فرم مربوط به پیام با فروشنده تماس حاصل نمایید

بله از بخش تنظیمات آگهی می تونید تغییرات در آگهی ایجاد کنید و بنر های جدید خودتون رو آپلود کرده تا پس از تایید بخش فنی در آگهی شما جایگزین شوند.

محلمیز همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.

پس از انتشار آگهی، برای شما یک ایمیل ارسال می‌شود. تنها کافی است لینکی که در آن ایمیل آمده است را نگهدارید و از طریق آن هر زمان که خواستید آگهی را از دیوار بکَنید.

از طریق صفحهٔ «پروفایل»، می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

بهترین حمایت شما، ترویج وبسایت و اپلیکیشن محلمیز میباشد . پس محلمیز را به دوستان خود معرفی کنید!

طرح سوال جدید
چنانچه پاسخ سوال خود را در بخش بالا پیدا نکردید می توانید از طریق فرم زیر سوال خود را برای ما مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

کسب و کار در ترکیه

فارسی زبانان زیادی امروزه در ترکیه زندگی و فعالیت میکنند،

کسب و کار در ترکیه

ثبت آگهی در ترکیه

ثبت آگهی رایگان در ترکیه

آگهی ترکیه

آگهی در ترکیه

که علیرغم تلاش برای هم آمیزی در جامعه ترکیه، همچنان با مشکلات زیادی در ارائه و دریافت خدمات با شهروندان ترک دارند.

از این رو ناگزیر سعی در رفع نیازها از طریق هموطنان فارسی زبان مینمایند.

درج آگهی رایگان در ترکیه

پراکندگی جامعه خارجیان و فارسی زبان یکی از بزرگترین موانع ایجاد ارتباط و تشکیل یک جامعه کوچک فارسی زبان است.

کسب و کار در ترکیه

یکی از راهکارهای کم هزینه و نسبتا فراگیر، ایجاد شبکه های ارتباطی آنلاین است که بتواند همه فارسی زبانان را در لحظه بهم متصل کرده و امکان تبادل

خدمات و محصولات را برای آن دسته از فعالین اقتصادی و تجاری فراهم نماید

کسب و کار در ترکیه

و نیز کمک شایانی در رفع نیاز هموطنان جویای خدمات داشته باشد.

نیازمندیهای فارسی زبانان ترکیه

از این رو مجموعه رونی رکلام متشکل از تیمی با سابقه چندین ساله در زمینه راه اندازی و توسعه استارت آپ و فروشگاههای آنلاین و نیز زندگی در کشورهای مختلف بعنوان مهاجر،

درج آگهی رایگان در ترکیه

پس از چند سال حضور در ترکیه و آزمون و خطای سرویسهای مختلف، اکنون اقدام به راه اندازی استارت آپ جامعی تحت عنوان محلمیز Mahallemiz نموده است

کسب و کار در ترکیه

تا در گام اول امکان معرفی خدمات، محصولات و خرید و فروش را به همه فارسی زبانان مقیم ترکیه بدهد.

 

محلمیز ، صرفا یک سایت آگهی نبوده و بعنوان یک استارت آپ بیشتر سعی در ایجاد یک سیستم خدمات دهی متنوع برای خارجی زبانان مقیم در ترکیه دارد

تا از با ارائه سرویهای مختلف از همه روشهای ارتباطی برای پیوند افراد با هم استفاده نماید.

درج آگهی رایگان در ترکیه

تمرکز محلمیز در فاز نخست هموطنان فارسی زبان است و سپس با افزودن دامنه فعالیت به زبانهای عربی و انگلیسی شبکه اعضا را به عموم خارجی زبانان مقیم ترکیه گسترش داده

کسب و کار در ترکیه

و ضمن تبادل خدمات و محصولات امکان تبادل فرهنگی و شناخت مشکلات و راه حل آنها را توسط سایر خارجیان مقیم در ترکیه برای همه اعضا فراهم کند.

در نهایت با افزودن زبان ترکی، امکان تعامل کامل بین شهروندان ترک و خارجیان مقیم فراهم میشود

درج آگهی رایگان در ترکیه

تا علاوه بر کمک به روند هم آمیزی فرهنگی برای خارجیان، دسترسی به بازار بزرگ ترکیه را نیز فراهم کند.

درج آگهی رایگان در ترکیه

درج آگهی رایگان در ترکیه

بالا
درج آگهی در ترکیه

ما سخت در حال کار بر روی اپلیکیشن IOS هستیم و چند روز آینده پس از تایید اپ استور، آن را عرضه میکنیم.
در این مدت میتوانید به راحتی از سایت ما استفاده کنید